Elegancki prezent dla teściów pod choinkę!

Blog » Poradnik prezentowy » Elegancki prezent dla teściów pod choinkę!

Co wybrać na prezent dla teściów pod choinkę? To nie jest proste zadanie, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawiamy 3 sprawdzone propozycje na prezent świąteczny dla teściów.

Co na prezent dla teściów pod choinkę?

Jako prezent dla pary bardzo polecamy praktyczne zestawy prezentowe. Spójrzcie tylko na ten kosz – zawiera on 2 ręczniki z haftem imion osób które mają je otrzymać, oraz eleganckie filiżanki w zestawie ze spodeczkami. Całość jest zapakowana w wyściełany jutą kosz z łuby. Jak sami widzicie, jest to taka „bezpieczna” opcja podarunku – coś przydatnego, a jednocześnie o osobistym charakterze który nadaje mu personalizacja.  Co więcej, wygląda naprawdę efektownie.

Pościel z nadrukiem imion dla teściów

Pod choinkę możecie podarować im również pościel, ale pościel nie byle jaką bo z napisem „dobrana para” oraz nadrukiem imion na poszewkach na poduszki. Wysoka jakość materiału, przyjemne dla oka kolory i personalizacja.  To wszystko sprawia, że jest to użyteczny podarunek który z pewnością zostanie doceniony.

Obraz ze zdjęcia wydrukowany na płótnie

Twoi teściowie to tak dobrana para, że aż można im pozazdrościć? W takim razie jako podarunek pod choinkę rozważcie fotoobraz czyli obraz wydrukowany na płótnie z przesłanego do nas zdjęcia. Będzie prezentować się jak jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Taki foto obraz możemy również wystylizować – możemy przerobić zdjęcie na kolaż, wydrukować w sepii lub kolorowym stylu pop art. Możliwości jest mnóstwo – wybierzcie taki styl jaki Twoim zdaniem najbardziej pasuje do teściów.

I jak? Który zaproponowany prezent podoba się Wam najbardziej?

Kategorie prezentów