Elegancki prezent dla szefa z personalizacją

Blog » Poradnik prezentowy » Elegancki prezent dla szefa z personalizacją

Koniec roku sprawia, że wielu z nasz szuka wyjątkowych prezentów. Najczęściej poszukujemy prezentu dla szefa, któremu chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za miniony rok pracy.

view600-8

Dzisiejszym postem chcielibyśmy przedstawić Ci propozycję na typowo elegancki prezent dla szefa.

Naszą propozycją jest pióro Duke Classic Shiny z indywidualną personalizacją. Pióro wyposażone jest w stalówkę typu F oraz tłoczek. Wybierając grawer dedykacji lub życzeń sprawisz, że Twój szef otrzyma niecodzienną niespodziankę. Klasyczne pióro z pewnością ozdobi biurko Twojego szefa i sprawdzi się w czasie składania podpisów na umowach czy wartościowych papierach.

Koniec roku to najlepsza okazja, by podziękować szefowi za wspólnie spędzony rok pracy. Stylistyka produktów Duke nawiązuje bezpośrednio do klasyki piśmiennictwa. Wyjątkowe właściwości piszące jakimi odznaczają się artykuły firmy Duke cieszą się popularnością już od ponad 200  lat. Produkty powstając z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystywany jest mosiądz, lak, drewno, skóra oraz różnego rodzaju materiały np. złoto lub stal szlachetna. Marka znana z tego, że precyzyjnie dba o właściwą oprawę produktów cieszy się wielkim uznaniem. Każdy miłośnik luksusowych produktów piśmiennych z pewnością nie przejdzie obojętnie obok eleganckich długopisów oraz piór Duke.

Pozwól szefowi cieszyć się prezentem wysokiej jakości , który będzie służył mu na wiele lat i dumnie prezentował się na biurku.

 

Kategorie prezentów