Dzień Wyznawania Miłości

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień Wyznawania Miłości

20 sierpnia obchodzimy święto wszystkich, którzy do tej pory skrywali swoje uczucia. Dzień Wyznawania Miłości to idealny moment, by pokazać, jak bardzo nam zależy na ukochanej osobie. Możemy to zrobić za pomocą słów, czynów lub niepowtarzalnym upominkiem. Nie zwlekaj i powiedz, co czujesz!

Kiedy obchodzimy Dzień Wyznawania Miłości i dlaczego jest tak ważny?

Dzień Wyznawania Miłości przypada na 20 sierpnia. Miłość to wyjątkowe uczucie, które łączy ludzi. Może być ono naprawdę silne i głębokie. Najczęściej składa się z trzech etapów – zauroczenia, uniesienia i stabilizacji. Zauroczenie to czas, w którym zaczynamy kogoś kochać. Kiedy nadchodzi uniesienie, nasza miłość staje się silniejsza. Stabilizacja to ostateczny etap miłości. Wówczas staje się trwała. Według nauki miłość to zespół hormonów i neuroprzekaźników, które są wydzielane przez nasz mózg. Adrenalina i dopamina sprawiają, że jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi. Oksytocyna nie bez przyczyny nazywana jest hormonem więzi. Za jej sprawą zaczynamy czuć się bezpieczni i kochani w towarzystwie ukochanej osoby. Miłość mobilizuje również uwalnianie serotoniny, która jest odpowiedzialna za uczucie spokoju i odprężenia. Miłość jest ważna, ponieważ daje nam  poczucie szczęścia i spełnienia. Dzięki niej jesteśmy w stanie lepiej rozumieć drugiego człowieka i jego potrzeby.

Jak wyrazić uczucia w Dzień Wyznawania Miłości? Kilka pomysłów

  1. Powiedz ukochanej osobie, ile dla Ciebie znaczy.
  2. Pokaż, jak bardzo kochasz drugą osobę, poprzez zrobienie dla niej czegoś miłego.
  3. Wyraź swoją miłość za pomocą przytulenia lub pocałunku.
  4. Podaruj prezent pełen uczucia.

Jakim prezentem wyznać miłość kobiecie?

Prezentem, którym można wyznać miłość, jest coś, co wybierzemy, kierując się sercem. Personalizacja nada wyjątkowości niemal każdemu podarunkowi. Wybierz upominek ozdobiony grawerem bądź nadrukiem imienia. Pełna czułości dedykacja to doskonały sposób, by serce bliskiej osoby zabiło mocniej. Możesz wręczyć romantyczny prezent w formie misia i czekoladek w eleganckim pudełku. Ukochana zachwyci się niespodzianką, a uroczy pluszak już zawsze będzie przypominał jej o dniu, w którym wyznaliście sobie miłość. Jeśli wybranka Twojego serca kocha kwiaty, podaruj jej w Dzień Wyznawania Miłości flower box z personalizacją. Upominek w przeciwieństwie do zwykłego bukietu będzie trwały jak Wasze uczucie.

Prezenty, które skradną mu serce w Dzień Wyznawania Miłości!

Wybór prezentu dla mężczyzny, który pomoże wyznać miłość, wcale nie musi spędzać snu z powiek. Podaruj mu coś, co sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Możesz wybrać upominek o praktycznym charakterze. Świetnie sprawdzi się wówczas elegancki portfel lub męska bransoletka z grawerem. Umieść na prezencie miłosne wyznanie. Podarunek z dedykacją stanie się pamiątką, do której obdarowany będzie wracał, przywołując wyjątkowe wspomnienia. Czasem drobne prezenty mają wielką moc. Możesz zatem wręczyć ukochanemu brelok z personalizacją. Obdarowany z pewnością doceni ten gest. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby podarunek na Dzień Wyznawania Miłości wyrażał Twoje uczucia!

Kategorie prezentów