Dzień Policjanta

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień Policjanta

Policjanci każdego dnia czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Ich praca jest ogromnie odpowiedzialna. Zdarza się, że ryzykują zdrowie lub nawet życie w trosce o innych ludzi. Świetną okazją, by podziękować stróżom prawa za ich trud i poświęcenie jest Dzień Policjanta. Święto Policji obchodzimy 24 lipca, więc zbliża się wielkimi krokami. Co warto o nim wiedzieć i jaki prezent dla policjanta sprawdzi się najlepiej? Poznaj nasze pomysły!

Kiedy obchodzimy Dzień Policjanta?

Święto Policji ustanowiono na 24 lipca w 1995 roku, by upamiętnić dzień powołania Policji Państwowej. Dziś policja to umundurowana formacja, która chroni społeczeństwo i utrzymuje porządek publiczny. Obchody Święta Policji są zazwyczaj rozłożone na kilka dni, ponieważ w tym czasie organizowane są różnego typu uroczystości, pikniki rodzinne i wręczanie nagród najbardziej zasłużonym stróżom prawa. To także okazja do organizowania spotkań ze społeczeństwem, szkoleń i konferencji. Dużą popularnością cieszą się wówczas także wszelkiego rodzaju akcje charytatywne i związane z oddawaniem krwi.

Jaki prezent na Dzień Policjanta? Najlepiej praktyczny!

Policjanci są często niedoceniani, a ich praca jest bardzo trudna i stresująca. Co zatem kupić na Dzień Policjanta? Chętnie podpowiemy! Służbę zatem dobrze rozpocząć od wypicia energetyzującej kawy. Najlepiej będzie smakować w kubku z nadrukiem imienia obdarowanego. Prezent dla policjanta musi być przede wszystkim praktyczny. Dlatego też idealnym upominkiem jest długopis z grawerem. Taka pamiątka z pewnością ucieszy obdarowanego i przyda się podczas wykonywania codziennych obowiązków. Na upominku może pojawić się imię i nazwisko policjanta lub dowolny tekst. Powszechnie wiadomo, że policjanci są dumni ze swojego zawodu. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się koszulki z logo policji i personalizacją. Obdarowany będzie z dumą korzystał z takiego upominku nie tylko w Dzień Policjanta! Doskonale sprawdzą się również eleganckie podarunki. Ekskluzywny zestaw szklanek do whisky z personalizacją ucieszy każdego konesera tego szlachetnego trunku. Możesz także postawić na nietuzinkowy prezent dla policjanta w formie okładki magazynu z jego własnym zdjęciem! Jesteśmy przekonani, że obdarowany będzie mile zaskoczony takim pomysłem.

Personalizowane prezenty dla policjanta – co wybrać?

Niech Twój prezent na Dzień Policjanta będzie jedyny w swoim rodzaju! Umożliwi to odpowiednia personalizacja. Wyjątkowy grawer lub nadruk sprawi, że obdarowany poczuje się naprawdę doceniony za swoją ciężką pracę. Tego typu prezenty świetnie sprawdzą się na okazje takie jak Dzień Policjanta, awans bądź odejście na emeryturę. Ważne, by znać stopień służbowy funkcjonariusza. Pamiętaj, że tak osobiste podarunki zawsze są wyjątkowe i zostają w pamięci na zawsze. Wybierz najlepszy pomysł na prezent dla policjanta!

Kategorie prezentów