Dzień Niespodziewanego Całusa

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień Niespodziewanego Całusa

Czy wiedziałeś, że 24 lutego obchodzimy Dzień Niespodziewanego Całusa? Jest to idealny moment na to, by zaskoczyć ukochaną pocałunkiem, w końcu tego dnia możemy całować się do woli. Zobacz nasze pomysły na prezenty z tej okazji i dowiedz się, jakie korzyści niosą ze sobą pocałunki!

Jakie korzyści daje buziak? Warto wiedzieć!

Badania wskazują, że 95 procent ludzkości uwielbia się całować. Buziaki nie tylko rozdajemy w usta, lecz również policzek, rękę i inne części ciała. W czasie jednego pocałunku człowiek jest w stanie stracić 10 kalorii na jedną minutę. Jest to więc mocny argument za tym, aby praktykować całowanie każdego dnia. Dodatkowymi zaletami całusów są:

  • obniżenie ciśnienia krwi,
  • obniżenie cholesterolu,
  • wydzielanie endorfin czyli hormonów szczęścia.

Nie dziwi nas zatem to, że 24 lutego obchodzony jest Dzień Niespodziewanego Całusa. Jak wiadomo niespodzianki cieszą najbardziej, a tym bardziej te, które sprawiają mnóstwo przyjemności.

Każdy ma swój sposób całowania i każdy z nich generuje wiele korzyści. Jednym z nich jest sposób na długowieczność. Według niektórych źródeł rozdawanie buziaków potrafi wydłużyć życie o 5 lat. Teraz już wiesz ile jest argumentów za tym, aby śmiało brać udział w dniu niespodziewanego pocałunku.

Co na prezent dla drugiej połówki?

Zestaw kubków dla pary z wesołą grafiką z pewnością okaże się rewelacyjnym prezentem na ten dzień. Każda para powinna mieć przynajmniej jeden komplet, którym będzie rozpoczynać każdy poranek. Możliwość umieszczenia dowolnych imion sprawi, że Twój prezent będzie specjalnie dedykowany dla wybranych osób. Pozwól się zaskoczyć nie tylko pocałunkiem, lecz również prezentem tego dnia.

Prezent dla ukochanego – zaskocz go w Dzień Niespodziewanego Całusa!

Dzień Niespodziewanego Całusa to świetna okazja, by sprawić radość ukochanemu. Podaruj mu prezent od serca, a na pewno doceni Twój gest. Bransoletka z grawerem zrobi na nim ogromne wrażenie. Umieszczona na niej pełna miłości dedykacja będzie przypominać mężczyźnie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Niech myśli o Tobie za każdym razem, gdy spojrzy na upominek! Jeśli Twój wybranek ma doskonałe poczucie humoru, warto wręczyć mu zabawny podarunek. Bokserki i śmieszne skarpetki w puszce z dedykacją wywołają szeroki uśmiech na jego twarzy.

Jaki prezent dla ukochanej? Podpowiadamy!

Jak sprawić radość kobiecie? To nie taka łatwa sztuka, ale bez obaw! Kluczem do sukcesu jest upominek, który pomoże Ci wyrazić uczucia. Zaskocz ją, a sprawisz, że serce zabije jej mocniej. Świetnie sprawdzi się miś pluszowy i czekoladki. To klasyczny podarunek, który zawsze cieszy i staje się miłą pamiątką. Inną propozycją jest poduszka z Waszym zdjęciem i cekinami. Taka ozdoba zdecydowanie zrobi wrażenie na obdarowanej! Pamiętaj, że najważniejsze to dopasować prezent do osoby, której chcesz go wręczyć. Następnie dopnij wszystko na ostatni guzik i zrób niespodziankę, która zostanie zapamiętana!

Kategorie prezentów