Dzień Budowlańca

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień Budowlańca

Każdy, kto kiedykolwiek miał na głowie budowę domu lub generalny remont wie, że dobry budowlaniec jest na wagę złota. Fachowcy w tej dziedzinie ciężko pracują, by ludzie w swoich czterech kątach czuli się doskonale. W Dzień Budowlańca warto szczególnie docenić osoby wykonujące ten zawód. Chcesz wiedzieć więcej o tym nietypowym święcie? Zobacz, co przygotowaliśmy na jego temat!

Kiedy jest Dzień Budowlańca?

Dzień Budowlańca obchodzimy 25 września, choć wielu pracodawców wybiera dowolną datę. Wynika to zapewne z napiętego grafiku firm budowlanych. Z tej okazji organizowane są spotkania integracyjne pracowników i pokrewnych branż. To świetny sposób, by sprawić, że zespół będzie jeszcze bardziej zżyty i zgrany, co jest podstawą doskonałej organizacji pracy. Dzięki takim wydarzeniom, są w stanie pracować jak dobrze naoliwiona maszyna. Dzień Budowlańca obchodzono już w czasach przedwojennych. W PRL-u natomiast wykonujący ten zawód cieszyli się ogromnym szacunkiem. Byli wręcz chlubą narodu lub inaczej „przodownikami pracy”. Polscy budowlańcy nie bez powodu są cenieni na całym świecie. Wyróżnia ich dokładność, pracowitość i świetna organizacja.

Jak obchodzić Dzień Budowlańca?

Jeśli znasz jakiegoś budowlańca, możesz zaskoczyć go oryginalnym prezentem! Zastanawiasz się, co wręczyć? Postaw na personalizowany upominek. Zestaw narzędzi z personalizacją lub młotek z grawerem to praktyczne podarunki dla każdego majsterkowicza. Dzień Budowlańca można uczcić również, wręczając karafkę z odpowiednią personalizacją. Budowlańcy słyną ze świetnego poczucia humoru!

Czego życzyć budowlańcom?

W Dzień Budowlańca warto złożyć pracownikom tej branży specjalne życzenia. Czego zatem życzyć z tej okazji? Przygotowaliśmy listę pomysłów. Oto one:

  • zdrowia,
  • dużych zleceń,
  • zadowolonych klientów,
  • satysfakcji z pracy,
  • oryginalnych pomysłów.

Co jest ważne w Dzień Budowlańca?

Budowlańcy pełnią ogromnie ważną rolę. To dzięki ich codziennym staraniom możemy zachwycać się architekturą miast i cieszyć domowym zaciszem. Wykonywanie tego zawodu często wiąże się z ogromnym wysiłkiem. Warto więc obchodzić Dzień Budowlańca i doceniać go nie tylko od święta!

Kategorie prezentów