Dzień Administratora

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień Administratora

Od 2000 roku w ostatni piątek lipca świętuje się Dzień Administratora. Tegoroczny przypada na 29 lipca. Szczególnie warto docenić wtedy ciężką pracę osób zajmujących się systemami komputerowymi, stronami. Dzięki nim możemy się sprawnie komunikować, pracować i bawić w świecie wirtualnym. Jak okazać wdzięczność pracownikom branży IT? Co sprawdzi się jako prezent dla informatyka? Podpowiadamy!

Kiedy jest Dzień Administratora?

Dzień Administratora obchodzimy 29 lipca. Został zapoczątkowany przez Teda Kekatosa. Inspiracją dla tego pomysłu była reklama drukarek Hewlett-Packard, w której administrator otrzymywał prezenty za instalację urządzeń. Przeciętni użytkownicy Internetu nie są świadomi, jak ważnym i odpowiedzialnym zawodem jest administrator. Bez jego codziennej pracy funkcjonowanie w nowoczesnym świecie byłoby znacznie utrudnione. Warto docenić starania wszystkich osób, które stoją na straży płynnie działających stron i bezpieczeństwa serwerów.

Jaki prezent na Dzień Administratora dla informatyka?

Wybór prezentu dla administratora to niełatwe zadanie. Nie dla nich ckliwe upominki. Informatycy i inne osoby związane z branżą IT cenią sobie przede wszystkim praktyczne rozwiązania. Wybierz prezent na Dzień Administratora, który przyda się obdarowanemu i będzie z niego korzystał każdego dnia. Długie godziny przy kodowaniu wymagają odpowiednio dużych ilości kawy. Kubek dla informatyka z zabawnym nadrukiem z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy! Jeśli Twój ulubiony programista nosi okulary, wręcz mu etui z personalizacją. Będzie to miły gest i obdarowany pomyśli o Tobie za każdym razem, kiedy spojrzy na dedykację. Kolejnym pomysłem ucieszysz szczególnie informatyka o świetnym poczuciu humoru. Powerbank z tekstem: Nie śpię, bo kodzę przyda się do przechowania ważnych w jego pracy plików i programów. Postaraj się postawić na oryginalność. Nietypowe prezenty na Dzień Administratora zawsze sprawiają radość i zapadają w pamięć.

Prezent dla informatyka – nie musisz kupować komputera!

Prezenty są wspaniałym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności, a także na pokazanie, że doceniasz trud włożony przez kogoś w codzienną pracę. Czasem nawet najprostszy prezent może mieć ogromną wartość. Ważne, by podarunek był dopasowany do obdarowywanej osoby. Wówczas widać wysiłek włożony w wybór podarunku. Doskonałym sposobem, by osiągnąć ten efekt jest osobisty grawer lub nadruk. Sprawdź naszą ofertę i wybierz prezent na Dzień Administratora, który z pewnością się przyda i będzie mu przypominał, jak ważną pracę wykonuje!

Kategorie prezentów