Drogowskaz weselny

Blog » Poradnik prezentowy » Drogowskaz weselny

Dekoracje weselne – ileż tu cudów, cudeniek i innych rozmaitości. Drogowskaz ślubny jako element dekoracji weselnych zyskuje sobie stopniowo coraz to większą popularność. Może spełniać nie tylko funkcje praktyczne, ale i po prostu wspaniale wyglądać. Swoją prezencją dopełnią stylu w jakim urządzacie przyjęcie weselne. Po czasie same w sobie mogą okazać się miłą pamiątką. Musimy też zaznaczyć, że ładnie przygotowany gadżet tego typu będzie często fotografowany. 

Drogowskazy weselne

Jak ładnie i wyraziście oznaczyć dom w którym mieszka panna młoda? Można wykorzystać właśnie drogowskaz weselny. To on elegancko może wskazywać którędy do domu panny. Napis „dom panny młodej” możemy wygrawerować, nadrukować… dysponujemy sprawdzonymi technikami gwarantującymi jak najlepsze efekty. Nowoczesne maszyny pozwalają nam na szerokie pole manewru jeżeli chodzi o indywidualizację akcesoriów weselnych i ślubnych. Wolicie jasne drewno, a może ciemne? Wybór należy do was.

Hitem okazują się drogowskazy na ślub które wskazują w 2 różnych kierunkach – jeden na dom panny młodej, a drugi wskazuje kierunek wolność…

Drogowskaz ślubny z imionami pary młodej

Złożony drogowskaz fantastycznie wychodzi na zdjęciach! Z tego powodu mogą one być jeszcze cenniejszą pamiątką. Wystarczy, że zamówisz drogowskaz na ślub z waszymi imionami i datą ślubu. Pod spodem możemy zamieścić pasującą do sytuacji sentencję. To nie wszystko. Tego typu dekoracja weselna drewniana fantastycznie może się sprawdzić w roli tablicy powitalnej dla gości weselnych. Powitalnej i informacyjnej. Można zapisać na nim wyrazy „witam”, „słodki stół” „księga gości” zabawa – możliwość personalizacji jest bardzo szeroka! Chcesz coś zmienić? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i przedstaw nam swoją wizję. Zobaczymy co da się zrobić!

Dekoracje na wesele w stylu rustykalnym

W zależności od stopnia wystylizowania drogowskazu, wpisze się on w klimat wielu wesel w tym tych w stylu country bądź rustykalnych. Znajdziecie u nas drogowskazy na stojaku, jak również takie do samodzielnego montażu np. zawieszenia na płocie, przybicia na drzewie – w zależności od okoliczności przyrody. Tego typu akcesoria weselne mogą być również funkcjonalne – rozmieszczone po sali weselnej mogą wskazywać zaproszonym gościom którędy do księgo gości, którędy do słodkiego stołu, a którędy do foto-budki. Drogowskaz drewniany wskazywać może również drogę do biesiady weselnej, wszak zdarza się, że domy weselne usytuowane są na nieco zawiłym terenie.

Możemy pochwalić się bardzo kreatywną załogą, nowoczesnymi maszynami i tym, że wnikliwe śledzimy trendy ślubne. Wiemy jak bardzo ważny dla was jest ten dzień dlatego też skupiamy się na tym, aby mieć wyróżniającą się ofertę akcesoriów ślubnych, zarówno jeżeli mowa o dekoracjach weselnych jak i jeżeli chodzi o upominki dla gości, rodziców i inne. Zamówienia które do nas spływają realizujemy w 48 godzin. Dbamy o jakość i o naszych klientów – przekonajcie się sami!

Kategorie prezentów