Drobiazgi – prezent dla każdego!

Blog » Poradnik prezentowy » Drobiazgi – prezent dla każdego!

Wiemy, że najbardziej cieszą prezenty wręczane od serca bez znaczenia na ich gabaryty oraz te które odpowiadają charakterowi danej osoby. Dzięki wykonywanym nadrukom oraz możliwości wygrawerowania dowolnej dedykacji, możemy przekazać bliskiej osobie co czujesz. Taki prezent, mimo że niewielki trafia w samo sedno.  Wiele razy zastanawiamy się co kupić aby nasz prezent zrobił największe wrażenie wśród zebranych gości na przyjęciu, jednak pomyślmy jak wzruszające potrafią być momenty kiedy otrzymamy upominek drobny i uroczy, bez okazji.  Wtedy to często łezka potrafi zakręcić się wokół oka. W dzisiejszym wpisie przestawimy drobiazgi na prezent które poruszą czułe struny w sercu.

Drobiazgi na prezent – pomysły

Gdy myślimy o drobiazgu na prezent z pewnością na myśl przyjdzie nam biżuteria.  Takim urokliwym drobiazgiem mogą być bransoletki z personalizacją. Bransoletki sznurkowe są bardzo modne i wygodne w noszeniu. Na nich zostanie zawieszony charms na powierzchni którego można wygrawerować imię osoby która będzie ją nosić lub króciutkie wyznanie. Dzięki takiej możliwości personalizacji taki drobiazg na prezent to już nie jest zwykła bransoletka, tylko bransoletka wyjątkowa.

Drobiazg na prezent dla mężczyzny – spinki do mankietów

Chcesz kupić jako prezent dla niego coś drobnego, ale znaczącego zarazem? W takim razie polecamy rozważyć taki elegancki dodatek jakim bez wątpienia są spinki do mankietów. W związku z modą na bycie eko i powrót do motywów prosto z natury ogromną popularnością cieszą się ostatnimi czasy drewniane spinki do mankietów.  Na każdej ze spinek można umieścić inicjał, a pełną dedykację wygrawerujemy na gustownym pudełeczku w którym schowane będą spinki.

Drobiazg na prezent – brelok z grawerem

Ostatnia nasza propozycja na drobiazg na prezent to brelok z personalizacją. Bibeloty do kluczy pełnią niezwykle ważną rolę, pomagają zlokalizować klucze które z zasady mają tak, że uwielbiają się gubić w czeluściach kieszeni czy torebek.  My prezentujemy klasyczny brelok, któremu niepowtarzalnego charakteru może nadać Wasze zdjecie i grawer.  Otwierając mieszkanie czy wsiadając do samochodu osoba obdarowana codziennie będzie pamiętać okoliczności podczas których dostała brelok.

Co sądzicie o zaprezentowanych wyżej propozycjach? Podobają się Wam takie drobiazgi na prezent?

Kategorie prezentów