Co wygrawerować na nieśmiertelniku?

Blog » Poradnik prezentowy » Co wygrawerować na nieśmiertelniku?

Nieśmiertelnik z grawerem – jaki napis wybrać?

Biżuteria to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Tą najczęściej wybieraną są kolczyki, pierścionki, bransoletki lub naszyjniki. Warto jednak, zamiast tradycyjnych zawieszek skusić się na oryginalny nieśmiertelnik. To biżuteria, która w szczególności jest uwielbiana przez mężczyzn – jest dla nich niczym wartościowy talizman, który charakteryzuje ich osobowość – jest tak dlatego, że na powierzchni nieśmiertelnika można wykonać grawer i to w przeróżnej postaci. Pomysłów na tą jedyną w swoim rodzaju sentencję jest wiele. Zatem co wygrawerować na nieśmiertelniku, aby obdarowana osoba była w pełni zadowolona?

Decydując się na zakup nieśmiertelnika, warto wziąć pod uwagę, czy ma być to prezent dla niego, czy dla niej. Jedno jest pewnie – personalizowany nieśmiertelnik z grawerem przypadnie do gustu zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Ty jednak nadal nie możesz się zdecydować? Nasz artykuł z pewnością Cię zainspiruje! Dodatkowo przedstawimy przykładowe propozycje na zdjęciach , abyś każdą z nich mógł zobaczyć. Zaczynajmy!

Nieśmiertelniki na zamówienie z danymi osobowymi

Do jednych z najczęściej pojawiających tekstów zamieszczanych na nieśmiertelnikach męskich należą dane osobowe i adresowe oraz numery ICE do kontaktu w nagłych wypadkach. Sporą popularnością cieszą się także nieśmiertelniki z grawerem, na których umieszczone są informacje dotyczące stanu zdrowia, które w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia mogą uratować życie. Są to zwykle dane na temat grupy krwi, alergii i przebytych chorób, które stanowią cenne źródło informacji dla ratowników medycznych, czy osób udzielających pierwszej pomocy.

Do tych najczęściej wybieranych na prezent dla niego jest nieśmiertelnik wojskowy US ARMY. To właśnie na jego podstawie identyfikuje się amerykańskich żołnierzy na froncie. W Polsce ich popularność jest ogromna – uwielbiają je miłośnicy historii i opowieści wojennych, jak i patrioci. Na nieśmiertelniku można wykonać także grawer symbolu np. Orła Białego. Gwarantujemy Ci, że nie ma lepszej biżuterii dla wiernego swej Ojczyźnie mężczyzny.

Cytaty na nieśmiertelnik

Aby podkreślić wartość sentymentalną nieśmiertelnika na zamówienie warto postawić na spersonalizowany grawer z ulubionym powiedzeniem lub sentencja obdarowanej osoby. Taką niespodzianką bez wątpienia ją zaskoczysz. Dla mężczyzn bardzo często kobiety wybierają:

  • Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
  • Si vis pacem, para bellum – Jeśli chcesz pokoju przygotuj się do wojny. (Wegecjusz)
  • Homo sum, humani nil a me alienum puto – Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce.

Panie natomiast uwielbiają bardziej romantyczne wyznania, takie jak:

  • Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie. (Jan Paweł II)
  • Miłość to dwie dusze w jednym ciele, przyjaźń – to jedna dusza w dwóch ciałach. (Tadeusz Kotarbiński)
  • Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata. (J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni)

Na nieśmiertelniku z grawerem możesz także umieścić znaku zodiaku, który w symboliczny sposób wyrazi charakter i osobowość osoby, której go podarujesz. Grawer z motywującym cytatem lub romantyczną sentencją będzie stymulował do działania i dawał zastrzyk pozytywnej energii.

Nieśmiertelniki z własnym nadrukiem

Oprócz klasycznego graweru na nieśmiertelniku możesz także wykonać nadruk grafiki i dedykacji. Dostosuj go do hobby obdarowanej osoby, a podarujesz niesamowitą niespodziankę, która każdego dnia będzie przypominała o jej pasji i hobby. Twój chłopak jest zapalonym motocyklistą? Podaruj mu w prezencie nieśmiertelnik z własnym nadrukiem, na którym zamieścisz grafikę jego ulubionego środka transportu. Gwarantujemy Ci, że uśmiech z jego twarzy nie zniknie ani na chwilę! Nieśmiertelnik na zamówienie dla Twojego mężczyzny to wspaniały element biżuterii, który będzie niebanalnym dodatkiem do jego codziennych stylizacji. Nadruk na takim nieśmiertelniku będzie niezniszczalny, a obdarowany nim mężczyzna zyska wspaniałą pamiątkę na wiele lat. Przekonaj się o tym sama!

Nieśmiertelniki dla par

Dla wszystkich zakochanych mamy wyjątkowy nieśmiertelnik z grawerem. W końcu może być on nietuzinkowym symbolem miłości, jaka łączy dwoje ludzi. Wydaje Ci się, że sama romantyczna dedykacja lub Wasze imiona nie wystarczą? Nie martw się – przedstawiam nieśmiertelnik ze zdjęciem! Przesłana przez Ciebie fotografia znajdzie się na jednej stronie blaszki. Do jej zamieszczenia wykorzystujemy specjalną maszynę, która w bardzo precyzyjny sposób przenosi każdy pixel na nieśmiertelnik. Takim prezentem doskonale wyrazisz swoje uczucia i podkreślisz szczególny rodzaj więzi, która Was łączy. Twoja druga połówka na pewno oszaleje na punkcie takiego upominku i z dumą będzie go nosiła.

Nieśmiertelnik z grawerem na prezent

Jak widzisz, nieśmiertelnik z grawerem możesz podarować każdemu i to bez względu na okazję. Wystarczy tylko chwilę się zastanowić i wybrać odpowiedni napis, sentencję, czy dane do personalizacji. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich pomysłów. Jesteśmy pewni, że nasz artykuł pomógł Ci rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości i teraz wiesz, jaki grawer wykonać na swoim nieśmiertelniku na zamówienie.

Kategorie prezentów