Co wybrać na upominek na pożegnanie?

Blog » Poradnik prezentowy » Co wybrać na upominek na pożegnanie?

Pożegnania zazwyczaj nie należą do najprzyjemniejszych momentów naszego życia, ale w zamian bardzo często stają się rozpoczęciem nowego etapu w naszym życiu. Pożegnanie z ulubionym wychowawcą, który przez kilka lat znosił wybryki całej klasy, odejście z pracy po wieloletnim stażu w gronie tych samych pracowników i wiele innych sytuacji kończy pewien ważny etap naszego życia. Tego typu wydarzenia zawsze doprowadzają do głębszych przemyśleń, a często i pojawiających się wątpliwości. Jeśli akurat przed Tobą pożegnanie z ważną osobą warto podarować bliskiej osobie upominek na pożegnanie, który będzie przypominał o wspólnie spędzonych chwilach. 

Prezent z okazji przejścia na emeryturę od kolegów z pracy

Po wielu latach ciężkiej pracy w końcu przychodzi czas na długo wyczekiwany odpoczynek, realizację marzeń oraz rozwijanie pasji, czyli emeryturę! To niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego pracownika! Z tej szczególnej okazji podaruj bliskiej osobie upominek na pożegnanie, który będzie stanowił symbol rozpoczęcia zupełnie nowego etapu w życiu. Biorąc pod uwagę długi staż pracy z pewnością orientujesz się, jaki prezent z okazji przejścia na emeryturę mógłby zadowolić jeszcze obecnego współpracownika. Czy to rozwijanie nowych pasji, sport, nordic walking czy podróże, na które do tej pory nie było wystarczająco dużo wolnego czasu.

Jako upominek na pożegnanie warto również podarować coś, co będzie pamiątką na długie lata. Naszą pierwszą propozycją jest szklane serce z grawerem wykonane z wysokiej jakości szkła. Taką statuetkę z najlepszymi życzeniami oraz dedykacją od kolegów z pracy można postawić w miejscu, gdzie będzie prezentować się ozdobnie i elegancko. Złocony grawer na szkle prezentuje się wyjątkowo, a zapakawana w granatowe etui statuetka będzie stanowić gotowy już do wręczenia prezent. Dla osoby przechodzącej na emeryturę będzie to doskonała pamiątka, która z pewnością wywoła wiele radosnych emocji.

Upominek na pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Naszą kolejną propozycją na prezent z okazji przejścia na emeryturę jest beczka dębowa z opcją grawerowania. Będzie to idealny upominek na pożegnanie pracownika czy kolegi z pracy. Beczka jest wykonana z wysokogatunkowego białego dębu pochodzącego z terenów Polski. Jest to wyrób ręczny wykonany według tradycyjnej metody. Możliwość graweru pozwoli wyrazić wdzięczność za wspólną współpracę oraz będzie doskonałą pamiątką na nadchodzące lata emerytury. 

Prezent dla księdza na pożegnanie od parafian

Zdarza się że po wielu latach posługi kapłan żegna się z parafią i odchodzi do innej placówki. Warto uroczyste pożegnanie proboszcza okrasić wyjątkowym upominkiem na pamiątkę. Prezent dla księdza na pożegnanie powinien także wyrażać naszą wdzięczność za wieloletnią posługę kapłańską. Co więcej, księża bardzo często organizują obozy, kolonie i wycieczki dla młodzieży – warto podziękować i podarować drobną pamiątkę. 

Jako upominek na pożegnanie księdza odchodzącego do innej parafii świetnie sprawdzi się album w drewnie z grawerem. Wewnątrz albumu warto zamieścić zdjęcia z najważniejszych wydarzeń w parafii czy wspólnie organizowanych wyjazdów i kolonii.

Album w drewnie z grawerem na prezent dla księdza pozwoli umieścić słowa podziękowania i wdzięczności właśnie w formie graweru. Niesamowita precyzja i dokładność wykonania sprawiają, że album prezentuje się niesamowicie elegancko, a zapakowany w ozdobny celofan i atłasową wstążkę będzie gotowy do wręczenia! Po rozpakowaniu album wywoła wiele wspomnień z ukochanej parafii, do których ksiądz będzie mógł wracać w każdej chwili. 

Kompas z grawerem dla ulubionego wychowawcy

Niewielu uczniów ma szczęście trafić na wychowawcę, który rzeczywiście rozumie, a przede wszystkim wspiera uczniów jednocześnie często sprowadzając na ziemię. Dlatego też kończąc szkołę wraz z całą klasą warto podziękować za lata wielu przygód, miłych wspomnień ze szkolnych ławek oraz za trud, z jakim niejednokrotnie musiał zmierzyć się nauczyciel. Drobny upominek na pożegnanie od całej klasy wywoła wiele wyjątkowych emocji u wychowawcy, a nawet po kilku latach będzie stanowił doskonałą pamiątkę wyjątkowej klasy. 

Kompas z grawerem ze specjalną dedykacją od całej klasy to niesamowity upominek. To również symbol wdzięczności za okazane wsparcie i zrozumienie. Jako grawer warto zamieścić życzenia – samych sukcesów w zawodzie, równie zgranej klasy i wielu przygód z następnymi pokoleniami uczniów. Kompas z grawerem zapakowany w drewnianą szkatułkę będzie prezentować się niesamowicie elegancko, a nawet luksusowo. 

Zestaw herbat z filiżanką dla nauczycielki

Dla ulubionej nauczycielki, która perfekcyjnie przygotowała klasę do egzaminu świetnie sprawdzi się niewielki upominek na pożegnanie, jakim jest zestaw herbat z filiżanką. Zamykana skrzynka wykonana z drewna prezentuje się niezwykle elegancko, a możliwość wykonania graweru pozwala na umieszczenie dedykacji oraz podziękowania za przekazaną wiedzę. W zestawie pysznych, aromatycznych herbat znajduje się również porcelanowa filiżanka, która nie tylko będzie się przepięknie prezentować, ale i przywoła miłe wspomnienia. 

Zestaw herbat w szkatułce ze specjalną dedykacją to oryginalny upominek na pożegnanie, który przyniesie wiele radości. 

Kategorie prezentów