Co na prezent dla fana BMW?

Blog » Poradnik prezentowy » Co na prezent dla fana BMW?

Szybka jazda, ostre zakręty i gwałtowne wbijanie w fotel? Tylko prędkość sprawia, że zasiadanie za kierownicą ulubionego samochodu mam sens dla prawdziwego miłośnika motoryzacji. Z pewnością każdy z nas zna fana BMW. Jest to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Kiedy zatem nadchodzi specjalna okazja szukamy odpowiedniego prezentu dla kierowcy.

21

Wśród wielu pomysłów jest jeden, który sprawdzi się najlepiej. Wykorzystaj zamiłowania swojego solenizanta i zdecyduj się na wręczenie mu osobistej okładki z magazynu Top Gearr. Wystarczy, że prześlesz nam dowolne zdjęcie fana BMW, a my wykonamy je w taki sposób, aby ukazywało pierwszą stronę popularnego magazynu motoryzacyjnego.
Okładka zostanie umieszczona za oszkloną ramą, a możliwość jej zawieszenia w dowolnym miejscu, sprawi, że stanie się pamiątką na wiele lat. Z pewnością jeszcze nigdy wcześniej Twój ukochany brat, chłopak, a przede wszystkim fan motoryzacji nie otrzymał tak oryginalnego prezentu.
Motoryzacyjną okładkę możesz wręczyć na każdą okazję, bowiem w ciągu roku każdy z nas ma mnóstwo okazji, w czasie których chciałby świętować.
Spraw, aby fan BMW tego dnia poczuł się wyjątkowo i podaruj mu rzecz, dedykowaną specjalnie dla niego.

Kategorie prezentów