Co kupić na rocznicę ślubu cioci i wujka?

Blog » Poradnik prezentowy » Co kupić na rocznicę ślubu cioci i wujka?

Rocznice ślubu to niezwykłe uroczystości. Szczególnie te, które obchodzą Twoi najbliżsi. Do takich osób bez wątpienia należą Twoja ciocia i wujek. Przyglądasz się im z ogromną uwagą. Liczysz lata wspólnej drogi. Podziwiasz za rozsądek i umiejętność poszukiwania kompromisu. Idą wspólnie, choć droga bywa wyboista. Podają sobie ręce i wciąż brną do przodu. Skąd w nich tyle siły, uporu, wytrwałości i poświecenia? To proste – z miłości. Choć czasem w rozpaczy mówią, że już jej nie ma, że zgasła. Ale ona przeważnie jest, tli się gdzieś tam, pod stertą kłopotów i problemów jakie niesie życie. Wystarczy lekki podmuch, a ona rozgorzeje na nowo. Takim żarem do podtrzymania ich miłości może być elegancki upominek. Interesują Cię prezenty na rocznicę ślubu? Przedstawimy Ci kilka propozycji, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Poznaj moc, jaką mają personalizowane prezenty!

Ręczniki i filiżanki z dedykacją na rocznicę ślubu

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na prezent na rocznicę ślubu. To znakomity zestaw, w skład którego wchodzą dwa ręczniki z haftem i filiżanki z personalizacją zapakowane w piękny kosz. Gwarantujemy Ci, że całość świetnie sprawdzi się, jako prezent na 25 rocznicę ślubu cioci i wujka. Ten zestaw ma w sobie magię i czar spersonalizowanych niespodzianek. Ręczniki opatrujemy pięknym haftem, a na filiżankach umieszczamy nadruk techniką sublimacji. Ważna będzie dedykacja, dzięki której ten upominek stanie się fantastyczną pamiątką na następne 25 lat.

Co kupić na rocznicę ślubu cioci i wujka? Oczywiście zegar kominowy z grawerem!

Stare, mądre porzekadło mówi, ze szczęśliwi czasu nie liczą. Chyba, że jest to czas jubileuszu lub godnej upamiętnienia rocznicy. A taką właśnie, 40 rocznicę ślubu mają zamiar obchodzić Twoja ciocia i wujek. Trzeba ją uczcić tak, jak na to zasługują! Bo przecież przez te czterdzieści lat byli wspaniali. Zaufaj nam. Znamy się na wyjątkowych niespodziankach, więc na pewno nasza propozycja Ci się spodoba. To elegancki drewniany zegar z dedykacją i niezawodnym mechanizmem kwarcowym. Jest gustowny, dzięki czemu świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Drewniana obudowa w kolorze wenge i piękny, złocony cyferblat tworzą klasyczną, stylową całość. Dzięki personalizacji wykonanej techniką laserowego graweru możesz zamienić ten zegar w jedyny w swoim rodzaju prezent na rocznicę ślubu.

Zestaw ręczników Zakochane Łabędzie z haftem w koszu

Ukochana ciocia i wujek mają rocznicę ślubu, a Ty znów się zagapiłeś? A tak wiele im zawdzięczasz. To właśnie oni i rodzice nauczyli cię, że w życiu najważniejsza jest miłość i rodzina. Śpieszymy Ci z pomocą i proponujemy niebanalny prezent z okazji rocznicy ślubu. Nasi projektanci stworzyli niezwykły upominek. To czteroczęściowy zestaw gdzie ręczniki z haftem , które zostały uformowane na kształt łabędzi. Te dwa ptaki symbolizują związek dwojga ludzi, a ich szyje stykają się ze sobą tworząc serce – symbol miłości. Łabędzie spoczywają w specjalnym koszu, jak w gnieździe. Upominek możemy opatrzyć haftem imion i datami związanymi z jubileuszem. Wtedy prezent na rocznicę ślubu nabiera uroku i czaru, który sprawia, że jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Co kupić na rocznicę ślubu cioci i wujka? Oczywiście prezent z personalizacją!

Niech nasze prezenty na rocznicę ślubu będą dla Ciebie inspiracją do podarowania nieszablonowej niespodzianki, na którą z pewnością zasługuje Twoja ciocia i wujek!

Kategorie prezentów