Co kupić na dzień chłopaka? Przegląd prezentów

Blog » Poradnik prezentowy » Co kupić na dzień chłopaka? Przegląd prezentów

Tradycja Dnia Chłopaka pochodzi z wysp Trinidad i Tobago. Tam po raz pierwszy 19 listopada 1999 roku obchodzono święto mężczyzn. Zwyczaj podchwyciła Organizacja Narodów Zjednoczonych i zaproponowała, żeby obchodzić Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. W każdym z państw nie ma jednej określonej daty celebracji. Jeśli posiadasz swoją drugą połówkę, Dzień Chłopaka staje się kolejnym świętem, które razem obchodzicie. Zwyczaj nakazuje, aby z tej okazji wręczyć jakiś drobny upominek, który pokaże, że nie zapomniałaś o jego święcie. Ciągle zastanawiasz się co kupić na dzień chłopaka? Postaw na coś oczywiście z personalizacją, aby Twój upominek dla niego stał się pamiątką tego szczególnego dnia. Nie musisz szukać żadnych wyszukanych podarunków! Uważamy, że praktyczny prezent na dzień chłopaka spisze się najlepiej ze wszystkich. Nie możesz wpaść na żaden kreatywny pomysł, co na dzień chłopaka sprawdzi się najlepiej? Nie martw się na zapas – pomożemy Ci wybrać coś co zachwyci wybranka Twojego serca. Poniżej przedstawiamy krótką listę prezentów, które doskonale wpasują się w charakter święta.

Poduszka z nadrukiem na prezent na dzień chłopaka

Użyteczny i z nutą humoru –  właśnie taki powinien być prezent dla chłopaka. Twój ukochany uwielbia leniuchować w łóżku? Poduszka z imieniem będzie mu o Tobie przypominać, jak i uświetniać czas relaksu! Zamieszczona na niej zabawna dedykacja zapewni chłopaka o Twoim uczuciu. U samego dołu możemy dostrzec personalizację w postaci Twojego podpisu. Takim oto sposobem zwykły przedmiot codziennego użytku zamieni się w niezapomnianą pamiątkę. Nasza poduszka to śmieszny prezent na dzień chłopaka, który z pewnością przypadnie mu do gustu!

Co kupić na dzień chłopaka? Kubek termiczny z grawerem!

Twój chłopak często pije kawę na rozpoczęcie dnia, ale nie zawsze ma czas delektować się jej smakiem w domu? Jeśli należy on właśnie do tej grupy osób, która nie ma za wiele czasu z samego rana, na prezent z okazji dnia chłopaka wybierz dla niego personalizowany kubek termiczny. Przedmiot wykonany jest ze stali nierdzewnej, i posiada idealnie wyprofilowany ustnik. Wykorzystana blokada typu LOCK zapobiegnie samowolnemu rozlewaniu się napoju. Na przedzie kubka zamieścimy uroczy grawer wraz z dedykacją. Poranna kawa, czy herbata już nigdy nie będą smakować tak samo, a to wszystko sprawi Twój prezent na dzień chłopaka!

Brelok do kluczy z nadrukiem na prezent dla chłopaka

Znany jest Ci ten stan, kiedy Twój wybranek męczy się ze znalezieniem pęku kluczy? Podaruj na prezent dla niego coś, co ułatwi mu trzymanie ich w jednym, ale jakże wyjątkowym miejscu. Brelok serce z nadrukiem będzie doskonałym pomysłem na oryginalny prezent na dzień chłopaka. Na jego frontowej stronie zamieścimy przesłane przez Ciebie zdjęcie, natomiast na odwrocie znajdzie się nadruk wyjątkowej dedykacji. Taki prezent z okazji dnia chłopaka będzie bezkonkurencyjnym podarunkiem. Od teraz już nie będziesz zachodzić w głowę, co kupić na dzień chłopaka swojej drugiej połówce!

Prezent na dzień chłopaka z pomysłem

Przedstawione przez nas prezenty na dzień chłopaka są wyjątkowe, osobiste i przede wszystkim na każdą kieszeń. Z nami zaskoczysz swojego ukochanego, i uczynisz tą niesamowitą chwilę jeszcze bardziej przyjemną. Każdy naszych upominków może stać się unikalną pamiątką na wiele wspólnych lat.

Kategorie prezentów