Bileciki do prezentów

Blog » Poradnik prezentowy » Bileciki do prezentów

Kto dotychczas nie był przekonany, że diabeł tkwi w szczegółach, ten z pewnością przekona się o tym, gdy przystąpi do organizowania swojego przyjęcia weselnego.  Jest tyle szczegółów , o które warto zadbać, że momentami może od tego rozboleć głowa… niemniej warto się o nie zatroszczyć. Nawet o tak drobny detal jakim są bileciki ślubne bądź bileciki weselne.

Bileciki ślubne do zaproszeń

Bileciki to tacy mali agenci do zadań specjalnych. Jak zapewne wiecie bileciki jako wkładki do zaproszeń są bardzo popularną formą powiadomienia gości o preferowanych podarunkach. Niektórzy się krępują takim zawiadamianiem, ale naszym zdaniem nie ma czego się bać.  Wszak taki zabieg to korzyść również dla zaproszonych gości.  Wybór odpowiedniego prezentu, to często problem nie lada…a dzięki takiemu bilecikowi goście będą wiedzieć czego sobie najbardziej życzycie: może to być np. wino lub kupony lotto zamiast pięknych co prawda, ale bardzo mało żywotnych bukietów kwiatów. Możliwości bileciku można też wykorzystać umieszczając na nich listę prezentów na ślub jakie chcielibyście otrzymać. Jest to rzadziej stosowane rozwiązanie, ale również wiele to ułatwia gościom. Zwróćcie uwagę, aby podsuwać tam propozycje prezentowe z różnych półek cenowych, aby nie stawiać ich w niezręcznej sytuacji i dać im możliwość wyboru.

Praktyczne zastosowanie bilecików ślubnych

To nie jedyne zastosowanie bilecików ślubnych. Mogą posłużyć do zamieszczenia prośby aby powiadomić parę młodą o tym czy będą obecni na przyjęciu weselnym. Bileciki do zaproszeń ślubnych jakie możecie u nas znaleźć dostępne są w wielu różnych wersjach stylistycznych. Bez problemu dopasujecie je do zaproszeń ślubnych z naszej oferty, aby wspaniale się uzupełniały. 

Bileciki z podziękowaniami dla gości weselnych

Bilecik to również doskonały pomysł na podziękowanie dla gości weselnych, które możecie położyć przy nakryciu lub dołączyć do przygotowanego dla nich upominku. Można je za pomocą mini klamerek przypiąć do kieliszków. Wykonujemy je z wysokiej klasy, grubego papieru. Takie bileciki pozwalają w elegancki sposób podziękować gościom za ich obecność na weselu. Sprawdzą się również jako dodatek do „szyszki” z ciastami. Dopasujcie ich styl do innych dodatków na jakie się zdecydujecie, a dopełnią całości aranżacji waszego przyjęcia weselnego. 

Bileciki z imionami Pary Młodej i datą ślubu

Bileciki dla gości z imionami Pary Młodej, to sposób na to aby zrobić na swoich gościach dodatkowe, dobre wrażenie. Na bilecikach zamieścimy wybrany przez was tekst wybrany przez Was podziękowań, oraz wasze imiona i datę ślubu, aby nadać im osobistego charakteru dopasowanego do uroczystości nie tylko grafiką.  

Dbamy o jakość dostępnych u nas wszelkich akcesoriów weselnych. Chcemy aby były zachwycające i stanowiły integralną część waszego przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań aby trafić w wasz gust! Masz jakieś wątpliwości? Chcesz wiedzieć więcej? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Kategorie prezentów