Bez Ciebie nie idę! Wybieramy prezenty dla świadka.

Blog » Poradnik prezentowy » Bez Ciebie nie idę! Wybieramy prezenty dla świadka.

Upominki dla świadków od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych Par Młodych. Podziękowanie w trakcie wesela dla najlepszego przyjaciela, czy brata to znakomity pomysł na prezent za szalony wieczór kawalerski Warto pomyśleć nad tym jedynym w swoim rodzaju podarunkiem, i to z odpowiednim wyprzedzeniem. Za tak ważną funkcję koniecznie musisz podziękować przy pomocy spersonalizowanych prezentów dla świadka. Nie masz pomysłu na taki upominek dla świadka weselnego? Z naszą pomocą przygotujesz podziękowanie dla świadka, które będzie strzałem w dziesiątkę. Wybraliśmy dla Ciebie prezenty funkcjonalne, pamiątkowe jak i z humorem. Bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie!

Długopis z imieniem na prezent dla świadka

Pierwszą z naszych propozycji na prezent dla świadka jest elegancki długopis znanej na całym świecie marki Parker. Wykonany został z najlepszych materiałów pokrytych czarnym lakierem. Jego wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem. Etui wykonano z naturalnego drewna w kolorze ciemnego brązu. Wnętrze wyłożono kremowym welurem, a w środku wieczka specjalnie dla Ciebie wygrawerujemy dedykację z pełną personalizacją. Tak przygotowany prezent dla świadka weselnego z pewnością będzie świetną formą podziękowania. Od tego momentu za każdym razem kiedy bliska Ci osoba będzie sięgać po swój ulubiony długopis, wspomni ten wyjątkowy dzień Twojego ślubu z uśmiechem na twarzy.

Świadek na medal z grawerem!

Jedyny w swoim rodzaju medal z grawerem dla najlepszego świadka to znakomita pamiątka dla bliskiej Ci osoby. Wykonany został z najwyższej jakości szkła, na którym personalizacja wygląda niezwykle zjawiskowo. Medal umieszczony jest w tekturowym etui, o przepięknym granatowym kolorze. Jest to upominek dla świadka, który z pewnością zostanie zapamiętany do końca życia. Dzięki umieszczonemu na nim grawerowi nabierze wielce osobistego charakteru. Z pewnością medal znajdzie honorowe miejsce w domu Twojego świadka!

Kufel z dedykacją na upominek dla świadka

Ostatnią z naszych propozycji na niespodziankę dla świadka jest kufel do piwa w drewnianej skrzyni. Świetnie sprawdzi się jako zabawny gadżet podczas każdego spotkania z przyjaciółmi. Skrzynka została w środku wyłożona wełną drzewną, która chroni kufel przed stłuczeniem, ale jest również jego ozdobą. Kufel z solidnym uchwytem został wykonany z najwyższej jakości szkła. Na jego powierzchni jak i na zasuwie skrzynki, umieścimy grawer z personalizowaną dedykacją. Od teraz Twój prezent dla świadka będzie dla niego niezastąpiony!

Najlepsze pomysły na podziękowanie dla świadka

Rola świadka jest niezwykle ważna dla każdego mężczyzny. Akceptując ją przyjmuje on wiele obowiązków, którym musi podołać. Warto wyrazić wdzięczność za jego starania upominkiem w formie spersonalizowanego podziękowania. Nasz sklep eprezenty.pl z pewnością ułatwi Tobie wybór takiego prezentu. Dzięki grawerowanym dedykacjom nasze niespodzianki nabierają osobistego charakteru i stają się pamiątkami po wsze czasy!

Kategorie prezentów