5 pomysłów na prezent na parapetówkę

Blog » Poradnik prezentowy » 5 pomysłów na prezent na parapetówkę

Wybierasz się do przyjaciół lub rodziny na parapetówkę i chcesz zaskoczyć gospodarzy oryginalnym prezentem? Jakie prezenty na parapetówkę można kupić aby zrobić na nich wrażenie?  Dobrze trafiliście!  Prezent szyty na miarę i taki który sprawi, że oczy Waszych znajomych rozbłysną zachwytem to nasza specjalność. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych pięciu propozycji! 🙂

Ręczniki jako prezent na parapetówkę

Wiele osób wybierając prezent na parapetówkę kieruje się tym, aby upominek był przede wszystkim praktyczny.  Cóż to może być? Szczególnie polecamy ręczniki z imionami. Przydadzą się w każdym domu. Haft z imieniem lub indywidualną, krótką dedykacją mile zaskoczy obdarowywane osoby i sprawi, że nie będzie to po prostu ręcznik.

Praktyczny prezent na parapetówkę – sztućce

W nowym domu z pewnością przydadzą się sztućce. Dobrej jakości zestaw sztućców to prezent na długie, długie lata. Co można zrobić, aby sztućce które podarujecie jako prezenty na parapetówkę były naprawdę wyjątkowe? Zlecić grawerowanie. Sztućce z grawerem z pewnością zaskoczą odbiorcę prezentu 🙂

Zestaw kubków z nadrukiem czyli mamy prezent na parapetówkę

Wspólne chwile dla mieszkańców domu, spędzone nad filiżanką pysznej kawy to moment relaksu. Poszukując filiżanek czy kubków nie poprzestawajcie na zwykłych. Kubki z imionami to sposób na to, aby zachwycić organizatorów parapetówki.

Drewniana tabliczka na drzwi na parapetówkę

Drewniana tabliczka z nazwiskiem mieszkańców i Twoją dedykacja to gest który rozgrzeje serca osób które zaprosiły Cię na parapetówkę. Tabliczki z grawerem są świetnie wykonane, bardzo trwałe i stylowe.

Foto-obraz jako prezent na parapetówkę

W nowym domu gości pełno, ale ściany łyse? I wtedy wkraczasz Ty, z foto-obrazem ze zdjęcia pary organizującej parapetówkę. Już wiadomo co będzie wisiało nad kominkiem!

Nasze propozycje dotyczące wyżej wymienionych prezentów sprawdzi się również doskonale w przypadku innych okazji, np. imienin, urodzin czy po prostu wtedy, kiedy wybieramy się z wizytą do bliskich. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.

Kategorie prezentów