Jaki prezent dla rodziców z okazji 35 rocznicy ślubu

Blog » Poradnik prezentowy » Jaki prezent dla rodziców z okazji 35 rocznicy ślubu

W dzisiejszym poście będziemy mówić o 35 rocznicy ślubu, a dokładniej o tym, co kupić rodzicom na 35 rocznicę ślubu! Odpowiemy sobie również na pytanie, czy wiele jest wśród nas par, które dotarły swoim stażem małżeńskim do tej liczby. Czy pamiętasz, gdzie poznałaś swoją pierwszą miłość? Czy potrafisz odtworzyć uczucia, które towarzyszyły Ci podczas pierwszych spotkań? Czy może skorzystałaś ze staropolskiego powiedzenia i rozkochałaś męża trafiając przez żołądek do serca? 

Trzydzieści pięć lat wspólnego życia jest dowodem na to, że potrafimy zbudować związek, który będzie cieszył się tyloma wspomnieniami. Potrafimy stworzyć rodzinę, a przede wszystkim cieszyć się wzajemnie swoją obecnością. Zamknij oczy i odtwórz tę chwilę, kiedy pierwszy raz spotkałaś swojego męża. Pamiętasz jak był ubrany, a może kto pierwszy rozpoczął rozmowę? Zawirowania w głowie, szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, a przede wszystkim to uczucie, które sprawia, że unosimy się nad ziemią. Zastanów się, czy wśród Twoich znajomych są pary, które cieszą się trzydziestopięcioletnim stażem? Może Twoi rodzice będą obchodzić tak piękny jubileusz? Co charakteryzuje takie związki? Zauważyłaś, jaki stosunek potrafią mieć do problemów, z którymi radzą sobie osoby w młodszym wieku? Jeśli zadałaś sobie choć jedno z tych pytań, to wiesz dlaczego 35 rocznica ślubu zasługuje na cudowną oprawę! Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezent na 35 rocznicę ślubu rodziców. Warto w tym dniu oczarować osoby bliskie sercu.

Certyfikat w drewnie z dedykacją i zdjęciem – przywołaj wspomnienia

Rocznica ślubu to wspaniałe wydarzenie dla całej rodziny, ale głównie dla małżeństwa. W szczególności, jeśli mówimy o 35 letnim stażu. To niesamowity powód do dumy wskazujący na to, że mimo większych bądź mniejszych trudności napotkanych na drodze warto iść przez życie z odpowiednią osobą. Warto więc w szczególny sposób świętować tę wyjątkową datę. 

Pomysłów na wspólne świętowanie jest mnóstwo, podobnie jak propozycji na upominek dla drugiej osoby. Natomiast jaki prezent na 35 rocznice ślubu podarować rodzicom? To szczególnie wyjątkowe osoby w naszym życiu, dlatego warto postawić na równie doskonały upominek! 

Jako prezent na 35 rocznicę ślubu rodziców warto wybrać coś, co będzie dedykowane prosto z naszego serca, a jednocześnie wywoła uśmiech na twarzy obojga z nich! Proponujemy certyfikat w drewnie z dedykacją i zdjęciem przywołującym wspomnienia za każdym razem, gdy tylko spojrzą na podarunek od Ciebie. Personalizowany tekst z życzeniami bądź dedykacją można wprost idealnie dopasować do osobowości obojga rodziców, a data i podpis pozostaną niesamowitą pamiątką na kolejne lata! 

Certyfikat w drewnie można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić w widocznym miejscu – na kominku, komodzie lub wśród zdjęć rodzinnych.

Symbol miłości, czyli szklane serce z nadrukiem

Zastanawiając się, jaki prezent na 35 rocznice ślubu dla rodziców wybrać warto postawić na coś oryginalnego i wprost dedykowanego jubilatom. Świetną propozycją na prezent będzie szklane serce z nadrukiem, gdzie warto umieścić personalizowany tekst płynący z serca, cytat lub życzenia. Tego typu prezenty od dziecka dla każdego rodzica są wyjątkowe – nie tylko niespotykane, ale dedykowane wprost do jubilatów. 

Szklane serce postawione na honorowym miejscu np. w salonie będzie przypominać wyjątkowe chwile z dnia ślubu i nie tylko. Codzienne, nawet chwilowe spojrzenie na dedykację przywoła na myśl chwile z wypowiedzenia sakramentalnego “Tak”. Przywoła na myśl moc wspomnień ze spotkań czy randek. Dzięki temu rodzice nabiorą zupełnie nowej energii na kolejne lata – to będzie doskonały prezent na 35 rocznice ślubu dla rodziców!

Statuetka z grawerem jako prezent na 35 rocznicę ślubu rodziców

Twoi rodzice posiadają multum rodzinnych zdjęć, pamiątek i upominków? To znaczy, że lubią pamiątki wywołujące wspomnienia! W takim razie pozostając w temacie personalizacji jako ostatnią propozycję przedstawiamy statuetkę z grawerem, na której warto umieścić podpis oraz specjalną dedykację. Doskonale sprawdzi się również cytat przypominający, jak ważny dla małżeństwa jest wspólnie spędzony czas bądź taki, który będzie przywoływał moc wspomnień. Statuetka z dedykowanym grawerem to pomysł doskonały jako prezent na 35 rocznice ślubu dla rodziców, którzy posiadają doskonałe poczucie humoru! Zabawny wiersz, na który rodzice rzucą okiem podczas drobnej kłótni pomoże uzbroić się w cierpliwość, kiedy druga połówka wyprowadza z równowagi. Do tego podpis taki jak np. “Syn Tomek” i doskonały prezent mamy z głowy, a na twarzach rodziców z pewnością zagości przynajmniej cień uśmiechu! 

Jako prezent na 35 rocznice ślubu dla rodziców warto wybrać coś, co nie tylko będzie dowodem uznania za tyle pięknych, spędzonych wspólnie chwil, ale również podziękowaniem za stworzenie doskonałej rodziny. Podczas wybierania upominku warto również wziąć pod uwagę preferencje naszych rodziców, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że trafimy w gust i nie popełnimy gafy w tak ważnym dla nich dniu. 

Kategorie prezentów